آخرین آمار بستری و بیماران در شش حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنانایسنا / سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از بستری شدن 30 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در 24 ساعت گذشته در بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

دکتر نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: تعداد کل بیماران بستری و سرپایی مبتلا به کووید -19 در شش شهر تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنان از 42000 نفر فراتر رفته است.

وی با اشاره به آخرین آمار شیوع ویروس کرونا در شهرهای تحت پوشش این دانشگاه گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 42132 مورد مثبت کروناویروس بر اساس معیارهای تشخیص PCR در مجموعه تحت پوشش دانشگاه سمنان شناسایی شده است. علوم پزشکی شده اند.

عضو هیئت علمی علوم پزشکی سمنان تصریح کرد: در 24 ساعت گذشته و از 22 سپتامبر تا 1 اکتبر ، براساس معیارهای قطعی تشخیصی ، سی بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید -19 در دانشگاه و مراکز درمانی شهر وابسته بستری شدند و بنابراین مجموع تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه از زمان شروع و شیوع ویروس کرونا به 9514 نفر رسیده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان افزود: علاوه بر این ، 32618 بیمار نیز در همین مدت به صورت سرپایی در استان شناسایی شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به تلاش مدافعان سلامت در کمتر از دو سال ، ادامه داد: خوشبختانه مجموع موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کوئید 19 از ابتدای بیماری در بیمارستانهای تحت تحت پوشش دانشگاه به هشت هزار و 310 نفر رسید. “

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds