افزایش ابر و بارش باران در مناطق جنوبی فارسایسنا / فارس مدیرکل هواشناسی فارس گفت: در 5 روز آینده ناپایداری هایی به شکل افزایش موقت ابر ، وزش باد و احتمال رگبار پراکنده در برخی نقاط به ویژه در مناطق جنوبی و شرقی استان پیش بینی می شود.

مهرداد قطره سامانی روز شنبه 29 مرداد در خصوص وضعیت جوی استان فارس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای امروز شنبه 30 مرداد آسمان استان صاف ، در بعد از ظهر وزش باد و افزایش موقت ابرها و در برخی نقاط استان نیمه جنوبی و جنوب شرقی با احتمال رعد و برق. برق پراکنده و ضعیف همراه است.

وی افزود: برای فردا یکشنبه 30 مرداد آسمان صاف و بعد از ظهر وزش باد و افزایش موقت ابرها نیز وجود دارد همچنین در نیمه شرقی و در برخی نقاط نیمه جنوبی رگبار پراکنده پیش بینی می شود. . “

قطره سامانی ادامه داد: تا پنج روز آینده ناپایداری هایی به شکل افزایش موقت ابر ، وزش باد و احتمال رگبار پراکنده در برخی نقاط به ویژه در نواحی جنوبی و شرقی استان در بعدازظهر پیش بینی می شود.

مدیرکل هواشناسی استان فارس خاطرنشان کرد: حداقل دمای استان صفاشهر امروز 13 درجه بالای صفر است ، دیروز دمای استان لامرد 44 درجه بالای صفر و حداقل دمای امروز شیراز 22 درجه بالای صفر است.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds