بهترین سایت عمده فروشی


بهترین سایت عمده فروشی انواع اصلی عمده فروشی
عمده فروشان: واحدهای تجاری مستقل صاحب کالاهایی هستند که ارائه می دهند. این مکان. وافی و شارشا نوه های محدودی را ارائه می دهند. آنها عمده فروش و توزیع کننده محسوب می شوند
عمده فروشان: عمده فروشانی که خدمات جامعی مانند انبار کالا ، استخدام و استخدام کارکنان فروش ، وام های مالی ، مشاوره و مدیریت تحویل را ارائه می دهند. بیشتر این عمده فروشان در کنار خرده فروشان هستند و بهترین سایت عمده فروشی محصولات مورد نیاز خرده فروشان را تأمین می کند.
عمده فروشان خدمات محدود: عمده فروشان (وجه نقد هنگام تحویل و تحویل فوری) عمده فروشانی هستند که محصولات خرده فروشی را با محصولات پرفروش عرضه می کنند. این عمده فروشان محصولات فروخته شده را به صورت نقدی دریافت می کنند و محصول را با پول دریافت می کنند.
عمده فروشان کامیون: عمده فروشانی که کالاهای فاسدشدنی را به سوپرمارکت ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، بیمارستان ها ، رستوران ها و هتل ها می فروشند.
عمده فروشان: عمده فروشانی که محصولات حجیم مانند زغال سنگ را تهیه می کنند ، بهترین سایت عمده فروشی کالا ، چوب و تجهیزات سنگین. این عمده فروشان صاحبان کالا هستند و خطرات بین دریافت سفارش و تحویل کالا را متحمل می شوند.
توزیع کننده عمده فروشی: عمده فروشانی که محصولات غیر غذایی را بین سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی توزیع می کنند.
تعاونی های تولیدی: عمده فروشانی که محصولات را از اعضا خریداری می کنند و در بازارهای مصرف می فروشند.
عمده فروشان پستی: عمده فروشانی که کاتالوگ محصولات را به خرده فروشان و مشتریان شرکتی و صنعتی ارسال می کنند. آنها سفارشات خود را از طریق پست دریافت می کنند و محصولات خریداری شده را از طریق پست ، راه آهن ، هواپیما با کامیون ارسال می کنند.
واسطه ها و فروشندگان: این عمده فروشان روند خرید و فروش محصولات را تسهیل می کنند. در ازای ارائه این خدمات ، کارگزاران و نمایندگی های فروش کارمزدی معادل 2 تا 6 درصد قیمت محصول فروخته شده دریافت می کنند. اکثر بهترین سایت های عمده فروشی این عمده فروشان: خدمات محدودی را ارائه می دهند و در چندین محصول یا خدمات خاص برای گروه های خاص مشتری تخصص دارند.
واسطه ها: خریدار و فروشنده را معرفی کنید؛ آنها مذاکرات بین خود را تسهیل و مدیریت می کنند و پاداش خود را از شخصی که آنها را استخدام کرده دریافت می کنند. واسطه های مسکن و بیمه از جمله این عمده فروشان هستند. فروشندگان معمولاً محصولات ثابت و خاص را به فروش می رسانند.
نمایندگی های فروش تولیدکنندگان: اینها شرکت های کوچک تجاری هستند که بهترین فروشنده حرفه ای را دارند و محصولات سازنده را طبق قرارداد خاصی به فروش می رسانند.
تولیدکنندگان ، فروشندگان: شما کالای خریداری شده را دریافت می کنید. کیفیت آن را ارزیابی کنید ، در زمان مشخص ذخیره شده و به سازنده تحویل داده می شود.
تولیدکنندگان ، نمایندگی ها و شعب: این عمده فروشان وابسته به تولیدکنندگان یا خرده فروشان هستند و مسئولیت خرید یا فروش محصول را به جای عمده فروشان مستقل بر عهده دارند.
عمده فروشان تخصصی: اینها عمده فروشانی هستند که محصولات ویژه ارائه می دهند. به عنوان مثال: تعاونی های کشاورزی که محصولات خاصی را از کشاورزان خریداری و به بازار عرضه می کنند. پایانه های نفتی که بهترین معاملات عمده فروشی نفت و حراج ها را انجام می دهند ، محصولات مختلفی مانند ماشین ، تجهیزات تولید و انواع دیگر محصولات را به حراج می گذارند.
برنامه عمده فروشی
عمده فروشان با خدمات محدود
همانطور که از نام آن پیداست ، این نوع عمده فروش خدمات محدودی را به فروشندگان و مشتریان خود ارائه می دهد. این شامل عمده فروشان ، کامیون ها ، کارگزاران سفارش ، دلالان اعتماد و تعاونی های تولید کننده است.

فروشندگان عمده: مخلوط محدودی از کالاهای مصرفی سریع را گزارش دهید. بیشتر مشتریان او خرده فروشان کوچک هستند. آنها به صورت نقدی فروخته می شوند و معمولاً درجا به مشتری تحویل می شوند. به عبارت دیگر ، تحویل کالا به عهده خریدار است.

عمده فروشان کامیون: این نوع عمده فروشی عامل اصلی فروش و حمل کالا به کارگزاران کامیون نیز می باشد. این کارگزاران مخلوط محدودی از کالاها مانند شیر ، نان یا غذای آماده ، سوپرمارکت ها ، مواد غذایی کوچک ، بهترین سایت عمده فروشی ، بیمارستان ها ، رستوران ها ، رستوران های کارخانه ای و هتل ها را به فروش می رسانند.

سفارش واسطه ای: آنها در صنایع انبوه مانند زغال سنگ و الوار و تجهیزات سنگین فعال هستند. آنها هیچ موجودی تحت مالکیت یا مدیریت آنها ندارند. به محض دریافت سفارش ، سازنده ای را پیدا می کنند و از او می خواهند کالا را مستقیماً به آدرس مشتری ، بهترین سایت عمده فروشی ارسال کند. از آنجا که آنها واسطه های خاص خود را ندارند ، هزینه های آنها کمتر است و بنابراین به مشتریان توزیع کنندگان عمده اسپری خودرو اجازه پس انداز می دهند.

موارد احتیاط: این نوع عمده فروش خرده فروشان داروها و محصولات غذایی را سرو می کند. کالاهای مورد معامله بهترین سایت عمده فروشی این واسطه ها عمدتا کالاهای غیر غذایی است. بازرگانان مجبور نیستند صدها مورد غیر غذایی را در اینجا سفارش دهند و به نمایش بگذارند.