درخواست سازمان بهداشت جهانی برای توزیع عادلانه 2 داروی کووید 19سازمان بهداشت جهانی (WHO) خواستار توزیع عادلانه دو داروی کووید 19 ، Casirivi Mab و Imdoy Mab ، توسط تولید کنندگان آن شده است.

به گزارش ایسنا ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) از شرکت ها و کشورهای تولید کننده این دو دارو بر اساس آنتی بادی های مصنوعی به نام های “کازیری ویماب” و “ایمدیمیماب” خواسته است که با قیمت بالا خریداری کنند و تولید محدود این ترکیب آنتی بادی توسط شرکت دارویی آمریکا Regeneron برای اطمینان از استفاده ایمن و مناسب از دارو.

با توجه به هزینه بالا و در دسترس نبودن درمان ترکیبی ، که یک درمان مبتنی بر دو آنتی بادی “مونوکلونال” یا مونوکلونال است ، برنامه بهداشت جهانی “UNITAID” با شرکت دارویی “روش” در حال مذاکره است که این داروها برای تولید قیمت پایین تر و توزیع عادلانه در همه مناطق ، به ویژه در کشورهای با درآمد کم و متوسط.

در همان زمان ، WHO از تولیدکنندگانی که ممکن است بخواهند محصولات خود را برای آزمایش اولیه صلاحیت ارسال کنند ، دعوت می کند ، که این امر باعث افزایش تولید و در نتیجه افزایش دسترسی به درمان می شود.

به گزارش سایت اطلاع رسانی سازمان بهداشت جهانی ، این سازمان همچنین خواستار به اشتراک گذاشتن فناوری تولید این داروها در بین شرکت های دارویی مشابه شد تا بیماران بیشتری از این درمان بهره مند شوند.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds