دولت بایدن بین مقامات دولت ترامپ و استعفا انتخاب کرددولت کنونی آمریکا به مقامات سابق دولت گفته است که یا استعفا دهند یا از پست های نظارتی در دانشکده نظامی اخراج شوند.

به گزارش ایسنا ، به نقل از یاهو نیوز ، کاخ سفید با 18 مقام تعیین شده از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از جمله “کلیان کانوی” و “شان اسپایسر” ، مقامات سابق کاخ سفید و دیگر مقامات تماس گرفت. آنها می خواستند استعفا دهند.

جن ساکی سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری این خبر را تأیید کرد و گفت: “رئیس جمهور جو بایدن باید از وجود افراد واجد شرایط در هیئت مدیره اطمینان حاصل کند.”

“از طرف رئیس جمهور بایدن ، از شما می خواهم که در استعفا به عنوان یکی از اعضای مهاجر آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده مشارکت داشته باشید. لطفاً نامه استعفای خود را تا پایان ساعت کاری امروز برای من ارسال کنید. در صورت عدم دریافت نامه استعفای شما ، عضویت در این هیئت تا عصر امروز به پایان می رسد.

از مک مستر ، مشاور امنیت ملی سابق نیز خواسته شد که استعفای خود را ارائه دهد ، مایکل وین ، جان کین ، مگان مبز ، دیوید اوربان ، هایدی استیراپ ، داگلاس مک گرگور و جان کول.

در ماه فوریه ، وزیر دفاع لوید آستین در مورد همه نهادهای نظارتی آکادمی ارتش ابراز تردید کرد.

راسل وات در پاسخ به نامه گفت: “نه.” این یک دوره سه ساله است.

موبز در بیانیه ای گفت: “من باید صراحتا بگویم که من این حرکت را غیرمنطقی می دانم و این روح حاکمیتی نیست که دولت بایدن وعده داده است.” دولت بایدن وعده وحدت و همبستگی داد ، اما اظهارات وی کاملاً مغایر با اقدامات وی است. ظاهراً وحدت فقط برای کسانی است که موافق و پیرو هستند.

وی افزود: “هنگامی که من به هیئت دولت ترامپ پیوستم ، مقاماتی بودند که توسط دولت باراک اوباما منصوب شده بودند. آنها اخراج نشدند ، اما در کنار مقامات منصوب شده توسط ترامپ خدمت کردند. این ترکیب دیدگاه ها ، تجربیات و باورها این اطمینان را می دهد. تنوع وجود داشت ، ارزشی که حزب دموکرات مدعی است بیش از هر چیز برای آن ارزش قائل است.

کانوی گفت: “با توجه به نیاز به تغییر چرخه خبری که شما را در چندین بحران فرو برده و تعداد نظرسنجی ها را کاهش داده است ، از جمله افزایش موارد کووید 19 ، گزارش ناامید کننده از نرخ بیکاری ، تورم ، عددی بی سابقه” ارسال در رسانه های اجتماعی ورود مواد مخدر از مرز جنوبی به کشور و خروج مرگبار و بحث برانگیز نیروهای آمریکایی از افغانستان تصمیم ناامید کننده اما قابل درک بایدن است.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds