روش ترکیبی کاشت مو

کاشت مو به روش ترکیبی FUT و FIT

روش رباتیک ARTAS
در این روش که توسط دستگاه کاملاً اتوماتیک ARTAS انجام می شود ، کل مراحل کاشت بدون مداخله دستی و کاملاً خودکار با دستگاه ARTAS انجام می شود.

دستگاه در مرحله برداشت به روش FIT شبیه است و به دلیل اسکن و دقت بالا مناسب به نظر می رسد ، اما در زمان کاشت هنوز با روش دستی و بسیاری از متخصصان روش دستی طبیعی تر و مناسب تر است.

دلیل نامنظم کاشت بیشتر.

کاشت مو با روش رباتیک ARTAS

لازم به ذکر است که سایر روش های اعلام شده در تبلیغات مراکز غیر تخصصی مورد تأیید جامعه متخصصان پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است ، گرچه در عمل بسیار متفاوت از روش های اساسی کاشت است و فقط آگهی ها. آنها باید هنگام انتخاب مجموعه تخصصی و دارای مجوز ، این مسئله را در نظر بگیرند.

کدام روش برای شما مناسب است؟

یکی از نگرانی های رایج در کلینیک های تخصصی پوست و مو این است که کدام روش کاشت مو برای آنها مناسب است و باید از آنها استفاده شود. ساده ترین و بهترین راه پرسیدن از یک متخصص است. این انتخاب بسیار حساس است و باید توسط یک متخصص انجام شود ، بنابراین انتخاب بهترین روش را به او بسپارید.

کلینیک رویای طلایی علاوه بر استفاده از توانایی متخصصان خود در انتخاب مناسب ترین روش کاشت مو برای مراجعین محترم ، از دستگاه اسکن و تجزیه و تحلیل خودکار پوست و مو نیز استفاده می کند که گزارشات دقیق وضعیت را ارائه می دهد. پوست سر از فولیکول های مو نیز برای کمک به پزشکان در انتخاب بهترین روش استفاده می شود.

کدام روش کاشت مو برای شما مناسب است؟

نکات مهم در انتخاب روش صحیح

اگر مشتری فوبیا و ترس از جراحی دارد و از جراحی و بخیه ها راضی نیست و بخیه های پشت سر را نمی خواهد یا به دلایلی قابل قبول نیست ، متخصص کاشت مو نمی خواهد این کار را انجام دهد . از روش FUT استفاده می شود ، FIT. شد.

اگر پشت سر به اندازه کافی برای برداشتن و کاشت مو نباشد ، روش FIT مناسب ترین روش خواهد بود.
مشتریانی که جلوی سر و خط پیشانی خود ریزش مو ندارند ، باید از روش FUT استفاده کنند. در حقیقت ، روش FUT کارآمدتر از روش FIT است. روش بازسازی و کاشت مو روش جلو FUT. از راه های دیگر ترجیح داده می شود.

در صورت نیاز به کاشت و کاشت بیشتر ، در بیشتر موارد از روش FUT بیشتر از FIT استفاده می شود و می توان تراکم بیشتری ایجاد کرد. روش ترکیبی در این موارد بهترین روش برای کاشت مو است.
زمان لازم برای روش FIT بیشتر از FUT است ، برای روش FUT سه تا پنج ساعت و برای روش FIT تا ده ساعت یا در بعضی موارد بیشتر طول می کشد.
در پایان به خاطر داشته باشید که انتخاب روش صحیح به عهده متخصص و پزشک متخصص انجام بهترین روش کاشت مو در تهران است.

انتخاب روش کاشت مو مناسب

در کلینیک رویای طلایی کاشت مو با ضمانت کتبی بیمه ایران و پرداخت اقساط با تسهیلات قرض الحسنه شرایط استثنایی را برای شما عزیزانی که به دنبال بهترین نتیجه برای شما عزیزان هستند فراهم می کند ، اعتماد به تیم های حرفه ای پیوند و پزشکان در این زمینه Golden Dream یکی از بهترین کلینیک هایی است که ایده آل ترین کاشت مو در تهران را در بین خدمات خود دارد.