سرگرمی با ادویه در زنجانایسنا / زنجان فرمانده انتظامی سلطانیه از شناسایی و دستگیری عامل آزار و اذیت شهروندان در فضای مجازی روبیکا خبر داد.

سرهنگ حسین اسانلو در گفت وگو با ایسنا ، اظهار داشت: پس از دریافت شکایت یکی از شهروندان مبنی بر آزار و اذیت ، تهدید و توهین از طریق شبکه اجتماعی روبیکا ، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتوا این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: شاکی در تحقیقات اولیه اظهار داشت که شخصی در شبکه اجتماعی روبیکا به من پیام های مبتذل ، تهدید آمیز و توهین آمیز و … داده است و هر بار که این فرد مزاحم را مسدود می کنیم ، مجدداً با یک صفحه جدید باعث آزار می شود.

فرمانده انتظامی سلطانیه با بیان اینکه در جریان تحقیقات مشخص شد متهم در ایجاد چنین مزاحمت هایی فعالیت گسترده ای دارد ، تصریح کرد: با توجه به این موضوع و فعالیت های گسترده ، متهم شناسایی و با هماهنگی پلیس فتا منتقل شد. مقام قضایی

وی یادآور شد: در بازجویی از متهم مشخص شد که وی یک صفحه روبیکا با اطلاعات ایمیل دیگران ایجاد کرده و به منظور سرگرمی مزاحم آن شده است.

فرمانده انتظامی سلطانیه با تاکید بر اینکه شهروندان خود باید از اطلاعات خود به ویژه در فضای مجازی محافظت کنند ، گفت: اطلاعات شخصی از جمله ایمیل هویت شماست و در حفظ امنیت نام کاربری و رمز عبور خود دقت کنید. به دیگران ندهید.

اسانلو با اشاره به امکان بهره مندی از مشاوره پلیس فتا ، خاطرنشان کرد: از مردم می خواهیم با مراجعه به وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir ، روابط عمومی از مشاوره همکاران خود بهره مند شوند.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds