سشوار با موتور خوب


بیایید یک ثانیه با سشوار داغ ، سکانس های مو را صحبت کنیم ، خانم ها. این محصولی است که 99.9٪ ما استفاده می کنیم [من حسادت می کنم 0.0٪ مویی که هرگز خشک کن ندیده است و باید از ساقه کرفس سالم به نظر برسد] و محصول 99.9٪ است که ما هرگز نمی دانیم کدام یک است [ها] آنها برای موهای ما بهترین هستند. سشوار جانسون من کاملا دختری بودم که سالها از همان سشوار استفاده می کرد و سپس در آن صبح دوشنبه به طور تصادفی تصمیم گرفت که بیرون برود ، من به نزدیکترین Walgreens دویدم و ارزانترین چیزی را که پیدا کردم پیدا کردم. صبح روز دوشنبه آینده آن را مطرح کنید.

به نظر می رسد سشوار مورد استفاده ما در ظاهر و احساس کلی سشوار سنگین جانسون نقش مهمی دارد. من به معنای واقعی کلمه هیچ سرنخی نداشتم. درخشش ، لکه ، صافی ، بافت – همه اینها از سشوار استفاده می کنند. چه کسی می دانست؟ ظاهراً این چندین نفر از معلمان زیبایی این تیم هستند. وقتی آنها به من سشوار اصلی Johnson را گفتند ، فکر کردم: “یک لحظه صبر کنید ، من باید بفهمم که سشوارهای مختلف چگونه روی موهای من تأثیر می گذارند و کدام یک واقعا ارزش خرید دارد” و سشوار Johnson js3344. با 7000 وات ، این کاری است که ما انجام دادیم. ما 7 مارک دارای بالاترین امتیاز را که در بین قیمت های مختلف هستند ، امتحان می کنیم و نتایج را برای شما به ارمغان می آوریم. در کل شما برترین گزینه ها ، برترین گزینه های زیر 100 دلار ، برترین گزینه های زیر 50 دلار را پیدا می کنید ، مویی که سریعتر موهای ما را خشک می کند و آنچه را که درباره هر کدام دوست داریم / دوست نداریم! امیدوارم با پایان این پست بتوانید با کمی آموزش بیشتر سشوار بعدی خود را بخرید و برای انجام کار به صبح دوشنبه پراکنده و نامرتب که توسط Walgreens اداره می شود اعتماد نکنید.

ps قبل از شروع اگر به مقایسه زیبایی و مد سایر سشوارهای Johnson js3344 علاقه دارید ، می توانید همه آنها را در اینجا ببینید!

سشوارهایی که آزمایش کردیم

سشوار Dyson Supersonic
سشوار حرفه ای Kristin Ess Iconic Style – 1875 وات
سشوار L’ange فقط پیروزی آنلاین
خشک کن مادون قرمز Revlon Laser Brilliance 1875W
سشوار T3 Cura Luxe
CHI برای خشک کن صورتی Ulta Beauty
خشک کن Conair Infiniti Pro Tri-Ombre
چگونه آزمایش کردیم

ما چهار دختر تیم هرکدام از هفت سشوار را چرخاندیم تا سشوار Johnson 7000 پس از شستن موها ، هر کدام به مدت یک یا دو روز از یک سشوار استفاده کند. در اینجا چهار نفر وجود دارد که موهای ما را آزمایش کرده اند و موارد زیر:

ارین: موهای ضخیم ، درشت ، خشک و صاف
لورن: موهای صاف ، ریز و صاف
هانا: موهای ضخیم ، درشت و فرفری
کلر: موهای نازک ، ریز و صاف
ما هر سشوار را زمان بندی کردیم ، به هر سشوار دارای صافی ، براقیت و حجم امتیاز دادیم و سپس یادداشت هایی در مورد آنچه در مورد هرکدام دوست داریم و چه دوست نداریم نوشتیم. سپس ما رتبه بندی های خود را جمع آوری کردیم تا میانگین کلی هر خشک کن را به شما ارائه دهیم.

نکات خشک کردن مو

مطمئناً داشتن موهای عالی فراتر از توان شماست اما این سشوار Johnson js3344 می تواند تفاوت زیادی در سلامت کلی و ظاهر موهای شما ایجاد کند. در اینجا چند نکته وجود دارد:

قبل از سشوار کشیدن از محافظ حرارتی استفاده کنید. با تشکر از مشاوره کلر ، من شروع به استفاده از این اسپری عصبی Pureology کردم و من آن را خیلی دوست دارم. این ماده نه تنها از مو در برابر آسیب گرما محافظت می کند ، بلکه باعث صاف شدن مو ، براق شدن ، از بین بردن مو و انجام 21 کار کلی می شود. سشوار اصلی جانسون را بخرید آن کمک می کند. اسپری محافظ حرارتی Moroccanoil (R) Perfect Defense یکی دیگر از محافظ های حرارتی عالی است.
محصول عالی دیگری که طی این سالها عاشق آن شده ام ، درمان Moroccanoil (R) است که وقتی موهای من خیس است از آن استفاده می کنم. نه تنها رایحه ای شگفت انگیز به مو می دهد ، بلکه سرعت خشک شدن را نیز تسریع می کند ، درخشندگی را افزایش می دهد و آیا اشاره کردم که بوی شگفت انگیزی دارد؟ همچنین یک محصول عالی برای استفاده روی موهای خشک است و شما نیاز به پرواز دارید. توجه: مدتی طول می کشد.
برای رسیدن به حجم دلخواه کمی کمک اضافی دارید؟ قبل از خشک کردن خشک کن جانسون مدل 3344 و آماده شدن برای رفتن از تخت به Va-voom ، Moroccanoil (R) Root Boost را امتحان کنید.
هنگام سشوار زدن حتما از برس استفاده کنید تا موهای شما تا حد ممکن صاف و درهم باشد. من عاشق استفاده از Wet Brush EPIC Professional Deluxe Detangler هنگام سشوار زدن هستم.
نتایج

سشوار Dyson Supersonic

اوه ، عصبانی بودیم ، که ما هم دوست داشتیم. ما چیزهای خوبی در مورد این سشوار Dyson Supersonic شنیده ایم اما خوب است ، با توجه به قیمت بهتر است سشوار جانسون بخرید بسیار شگفت انگیز باشید ما تصمیم گرفتیم یک بار امتحان کنیم زیرا (الف) بسیار کنجکاو بودیم که واقعاً به همان خوبی که مردم ادعا می کنند خوب باشد و (ب) به خود ثابت کنیم هیچ سشوار ارزش پول را ندارد. مسئله؟ همه ما الان آن را می خواهیم.

متوسط ​​زمان خشک شدن: 5 دقیقه و 37 ثانیه

آنچه دوست داشتیم:

وزن – بسیار سبک و نگه داشتن آن آسان است. همچنین فروش سشوار جانسون به دلیل قاب سبک و نازک آن برای مسافرت مناسب است.
توقف نیرو ، با 3 تنظیم مختلف برق ، این سشوار قدرت زیادی داشت بدون اینکه سرعت موهای ما را بیش از حد کند کند. این سشوار در سریعترین زمان چندین مو را خشک کرد.
درخشش و صافی – همه ما بعد از استفاده از این موها سنگین قیمت سشوار جانسون احساس می کنیم موهایمان کاملا صاف و براق است.
گرما – برخلاف چندین سشوار ، بیش از حد گرم نمی شود. همچنین قیمت سشوار جانسون دارای 3 تنظیم گرما و یک دکمه انفجار جالب است. شما هرگز احساس نخواهید کرد که موهای خود را با این کار سوزانده اید