سوگند نذر خون تا اربعین ادامه داردایسنا / البرز مدیرکل انتقال خون استان البرز با اشاره به اهدای خون توسط 750 شهروند البرزی در ایام تاسوعا و عاشورا گفت:.

میر محمدعلی حسینی در گفت وگو با ایسنا ، با اشاره به اهدای خون البرزی ها در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: در این دو روز 750 نفر با حضور در مراکز انتقال خون در اسکن اهدای خون شرکت کردند.

وی ادامه داد: اسکن نذر خون به پایان نرسیده است و دوستان مهربان البرزی تا اربعین حسینی این فرصت را دارند که در این طرح شرکت کرده و خون خود را برای جان بخشیدن به نیازمندان اهدا کنند.

وی افزود: اهداکنندگان مهمترین افراد نیازمند خون و فرآورده های خونی هستند و در غیر این صورت جان هزاران نفر از افراد مصدوم در حوادث مختلف ، بیماران تالاسمی ، بیماران هموفیلی نیازمند داروهای انعقادی ، زنان باردار ، بیماران سرطانی و افراد تحت عمل جراحی قرار می گیرد. ” در خطر است.

این مسئول گفت: با هدف تنظیم و جلوگیری از تجمع در مراکز انتقال خون استان و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی ، امکان نوبت دهی الکترونیکی از طریق درگاه رسمی سازمان انتقال خون استان و کشور فراهم شده است. به

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds