عادی سازی کرونا زنگ خطر شروع موج دیگر استایسنا / هرمزگان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تشویق مردم برای دریافت واکسن کرونا از دیگر ماموریت های مهمی است که برای ایجاد ایمنی نسبی در برابر کرونا باید در دستور کار اعضای شورای اطلاع رسانی استان قرار گیرد.

علی رئوفی صبح امروز (29 سپتامبر) در جلسه شورای اطلاع رسانی استان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ، با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی و افزایش آگاهی در مورد کرونا ، گفت: عادی سازی جامعه در قبال کرونا علامت هشداردهنده مجدد است. -outbreak و اعضای رسانه ها مأموریت جدی دارند تا جامعه را مستعد ابتلا به این ویروس مرگبار کنند.

وی در این زمینه افزود: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی همراه با تلاش اعضای ستاد و کادر پزشکی کرونا در افزایش رعایت روش های بهداشتی در دو هفته گذشته نقش مهمی را ایفا کرده است که قابل تقدیر است.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تشویق مردم برای دریافت واکسن کرونا از دیگر ماموریت های مهمی است که برای ایجاد ایمنی نسبی در برابر کرونا باید در دستور کار اعضای شورای اطلاع رسانی استان قرار گیرد.

رئوفی تصریح کرد: با توجه به رعایت روال بهداشتی توسط عزاداران سید و سالار شهیدان ، این روزها شاهد کاهش تعداد بیماران در هرمزگان بودیم و این امر در جامعه به خوبی اطلاع رسانی نشد.

وی افزود: قبل از آغاز ماه محرم موجی از تخریب علیه عزاداران در جامعه به راه افتاد ، اما عزاداران در عمل با رعایت رویه های بهداشتی ، زمینه را برای کاهش تعداد بیماران و بستری شدن در جامعه فراهم کردند ، که ستودنی است. “

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: در هرمزگان اقدامات بزرگی در بخشهای مختلف انجام شده و این اقدامات به خوبی توسط رسانه ها پوشش داده نشده است در حالی که اخبار منفی به سرعت در جامعه منتشر می شود.

رئوفی گفت: رسانه ها در پاسخگویی به موقع به شبهات و خنثی سازی شایعات دشمنان با توجه به تخصص کاری که لازم است در این مناطق رنگارنگ تر ظاهر شود ، جایگاه مهمی دارند.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds