فرایند واکسیناسیون در برخی از شهرهای آذربایجان غربی مطلوب نیستایسنا / آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند کاهشی بیماری عروق کرونر قلب و بستری شدن بیماران در استان ، در ادامه از وضعیت رعایت دستورات بهداشتی انتقاد کرد و گفت: متأسفانه هنوز وضعیت رعایت دستورات بهداشتی در استان مناسب نیست. ”

محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه ، 4 اکتبر ، در صد و پنجاه و یکمین جلسه ستاد مبارزه با فساد کرونا ، ضمن تسلیت دهه آخر ماه صفر ، از زحمات کادر درمانی و پرستاری قدردانی کرد و افزود: “ما در رعایت دستورالعمل های بهداشتی با سه دسته روبرو می شوید. ” گروه اول افرادی هستند که فکر می کنند اولین دوز واکسن کرونا بی خطر است ، گروه دوم افرادی هستند که دو دوز واکسن دریافت کرده اند و فکر می کنند نیازی به پیروی از دستورالعمل های بهداشتی نیست و گروه سوم افرادی هستند که اعتقاد به آنها واکسن یا پروتکل بهداشتی ندارند.

وی افزود: اگر هر سه گروه دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند ، شاهد آغاز موج ششم شیوع کرونا در استان خواهیم بود.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در برخی از شهرها هنوز مراحل واکسیناسیون مطلوب نیست ، گفت: فرمانداران موظفند علاوه بر فراهم آوردن محیطی راحت برای دسترسی مردم به واکسن ، در تشویق مردم برای دریافت نیز جدی باشند. واکسن کرونا. “

شهریاری خاطرنشان کرد: همچنین از افرادی که اولین دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند می خواهیم که به دوز دوم مراجعه کنند ، زیرا برخی از افراد با تصور اینکه با یک دوز ایمن خواهد بود ، به سراغ دوز دوم نمی روند.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds