مستند “منصور” در رفسنجان ساخته می شودایسنا / کرمان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان از ساخت مستندی درباره منصور پورمیرزایی ، نایب قهرمان پارالمپیک 2020 توکیو در رفسنجان خبر داد.

“ایمان محمدآبادی” این خبر را امروز 20 سپتامبر در جمع خبرنگاران اعلام کرد ، به دلیل تلاش قهرمانانه و ارجمندانه قهرمان منصور پورمیرزایی که باعث شکوه ایران عزیز و شهرت جهانی شهر رفسنجان شد ، تصمیم گرفتیم مستندی بر اساس رسالت فرهنگی و اجتماعی ما. این قهرمان رفسنجانی باید ساخته شود.

وی با بیان اینکه این اقدام به منظور تجلیل و همچنین ادای احترام به این قهرمان جهان انجام می شود ، ادامه داد: با تهیه مستندی از زندگی قهرمان جهان “منصور پورمیرزایی” ، علاوه بر قدردانی از تلاش های وی ، سایر ورزشکاران جوان را تشویق می کند و نقش مناسب الگوهایی برای نوجوانان و جوانان با استعداد رفسنجانی و همچنین هنرمندانی که تلاش می کنند پرچم مقدس ایران را بالاتر از همه رویدادها و مکانهای بین المللی برافراشته کنند ، قدمی کوچک بر می دارند.

محمدآبادی افزود: این مستند توسط فیلمسازان محلی با همکاری انجمن سینمای جوان رفسنجان ، روابط عمومی و امور اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و روابط عمومی و رسانه های باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان تولید می شود.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds