معرفی فناوری ColorVu هایک ویژن


Hikvision شرکتی در زمینه تولید و تولید سیستم های نظارت تصویری و سیستم های مد در جهان است. این شرکت با تولید بالاترین کیفیت سیستم های مانیتورینگ توانسته رتبه نخست فروش محصولات خود را در بین سایر مارک های برتر جهان به خود اختصاص دهد. یکی از دلایل مهمی که برند هایک ویژن را از سایر برندها متمایز می کند این است که سعی می کند هر ساله فناوری های پیشرفته و جدیدی را معرفی کرده و از این فناوری ها در تولید محصولات استفاده کند تا بتواند رضایت مشتریان سراسر جهان از جمله برای جذب ایران را جلب کند.

یکی از فناوری هایی که باعث محبوبیت زیاد برند Hikvision شده است ، فناوری است ColorVu یا همان دوربین دید در شب رنگی. در این مقاله می خواهیم شما را با این فناوری و نحوه عملکرد آن در دوربین های مداربسته هایک ویژن آشنا کنیم.

فن آوری COLURVU یا دید رنگی هایک ویژن در شب چیست؟

فناوری دید در شب رنگی در جایی استفاده می شود که در شب و هنگام استفاده از دوربین های معمولی ، تصاویر سیاه و سفید تار در مقابل ما قرار می گیرند ، که تشخیص بسیاری از موارد را برای ما مشکل می کند. مشابه پس زمینه ، توانایی تشخیص تصاویر را از ما می گیردبه

در بسیاری از موارد ، تصاویر با دید در شب رنگی می توانند به ما در تشخیص جزئیات تصاویر در شب کمک کنند. با این حال ، جزئیات در تصاویر سیاه و سفید به خوبی نمایش داده نمی شوند.

دارای دوربین مدار بسته با دید در شب رنگی colorvu

دوربین های رنگی هایک ویژن توانایی ثبت جزئیات در نور کم را دارند. این ویژگی بر اساس دو ویژگی سخت افزاری این دستگاه ها است. لنزهای پیشرفته و سنسورهای سطح با عملکرد بسیار بالای دستگاه. این دوربین ها هنگام نیاز به تصاویر با کیفیت بالا ، جزئیات را تضمین می کنندبه

فن آوری ColorVu هایک ویژن محصولات این شرکت را به یکی از بهترین مارک های دوربین مدار بسته در سال 2021 تبدیل کرده است.

با استفاده از این فناوری می توان تصاویر دوربین مدار بسته را به صورت رنگی و واضح در شب و در مکان هایی که در تاریکی مطلق هستند مشاهده کرد.

مزایا و عملکرد کلیدی دوربین های دید در شب رنگی

· ارائه دقیق رنگها

· عملکرد عالی در محیط های کم نور

· جزئیات بیشتر

· عملکرد عالی در نور کم

· روشنایی تصاویر را متعادل کنید

· دیافراگم فوق پیشرفته F1.0

دوربین مدار بسته دید در شب هایک ویژن در ایران

اخیراً و با ورود دوربین های دید در شب رنگی به ایران ، شرکت هایک ویژن باعث شده تا اکثر مشتریان خود در ایران اقدام به خرید این نوع دوربین های مدار بسته کنند. در حال حاضر مدل های مختلف دوربین دید در شب رنگی هایک ویژن با قابلیت های مختلف در ایران وجود دارد که می توانید آنها را در نمایندگی های اصلی هایک ویژن در ایران پیدا کرده و خریداری کنید.

منبع: شهر سخت افزار

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds