ملوان به نیمه نهایی جام حذفی صعود کردتیم های ملوان و خیبر در مرحله یک چهارم نهایی جام فوتبال به مصاف هم رفتند که سرانجام ملوان بندرانزلی توانست در ضربات پنالتی حریف خود را شکست دهد.

به گزارش ایسنا ، تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امروز (شنبه 23 مرداد) در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم رفتند که این دیدار در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 3 به سود ملوان به پایان رسید. اعلام وصول.

در نیمه اول مالوان بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشت اما هر دو تیم به دلیل حساسیت بالای بازی محتاطانه بازی می کردند و در پایان هیچ یک از تیم ها در نیمه اول موفق به گلزنی نشدند. در نیمه دوم شاهد بازی دو تیم بودیم که باز هم گل به ثمر نرساند و در وقت قانونی بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. دروازه دو تیم در وقت های اضافه بسته شد و سرانجام ملوان بندرانزلی توانست با درخشش دروازه بان خود رضا حیدری در ضربات پنالتی با نتیجه چهار بر سه پیروز شود و به نیمه نهایی تیم ملی برسد. جام

با این نتیجه ملوان ، استقلال تهران ، فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان به نیمه نهایی رسیدند و باید منتظر قرعه کشی روز دوشنبه باشند تا مشخص شود کدام تیم ها باید مقابل هم قرار بگیرند.

انتهای پیام