هشتمین کنفرانس ملی مصالح و سازه های جدید در مهندسی عمران برگزار می شودایسنا / کرمان دبیر اجرایی کنفرانس گفت: هشتمین کنفرانس ملی مواد و سازه های جدید در مهندسی عمران ، 17 و 18 نوامبر 1400 ، به میزبانی دانشگاه صنعت صنعتی و پیشرفته و با پشتیبانی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ) و دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی در کرمان برگزار می شود.

“احسان نوروزی نژاد” امروز اول شهریور اظهار داشت: صنعت ساختمان یکی از صنایع مهم و رو به رشد در کشورهای در حال توسعه است. این صنعت تأثیر مستقیمی بر اقتصاد ، جامعه و محیط زیست دارد ، بنابراین سیاست گذاری و تصمیم گیری مناسب در آن گامی م effectiveثر در جهت دستیابی به استانداردهای توسعه پایدار خواهد بود.

وی افزود: استفاده از فناوری های نوین ساختمانی به عنوان زیرساخت اصلی توسعه صنعتی برای نیل به اهداف صنعت ساختمان در کشور بسیار مهم است. ساخت و ساز ایمن ، بادوام و ارزان ، جلوگیری از اتلاف انرژی و مصالح ساختمانی ، کاهش زمان ساخت ، بهبود کیفیت ساخت و امکان بازیافت مصالح در حین تخریب ساختمان از مزایای استفاده از فناوری های جدید در ساختمان است.

نوروزنژاد در این زمینه هشتمین کنفرانس ملی مصالح و ساختارهای جدید در مهندسی عمران ، 26 و 27 نوامبر 1400 ، به میزبانی دانشگاه مطالعات صنعتی و فناوری پیشرفته و با پشتیبانی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و معتبر را مشخص کرد. دانشگاههای داخلی و خارجی در کرمان برگزار می شود.

دبیر اجرایی کنفرانس ، موضوعات تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های جدید ، بررسی آسیب پذیری و بهسازی لرزه ای سازه های موجود ، کاربرد مصالح جدید در مهندسی عمران ، کنترل لرزه ای سازه ها و مصالح هوشمند ، فناوری های نوین ساخت و اجرا ، ارزیابی پروژه ها و اجرای سازه های صنعتی افزایش مقاومت سازه ها ، طراحی و ارزیابی شریان های حیاتی ، بهینه سازی و روشنایی سازه ها ، روشهای عددی و محاسباتی مدرن در مهندسی عمران ، پدافند غیرعامل و واکنش سازه ها در برابر بارگذاری انفجار و ضربه ، اجزای غیر سازه ای و عملکرد آنها بارهای لرزه ای را به عنوان محور کنفرانس ذکر کرد.

وی اظهار کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت کنفرانس به نشانی 8 ncnms.com و ncnms.ir مراجعه کنند.

شایان ذکر است که کنفرانس مواد و سازه های جدید در مهندسی عمران از سال 2012 به صورت دوره ای در سطح ملی و بین المللی برگزار می شود.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds