همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران چطور؟پوستر سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه در تهران با طراحی شاهین علوی و شامل نمادهای علمی و سینمایی منتشر شد.

به گزارش ایسنا ، این رویداد با هدف ایجاد بستری مناسب برای تحقیقات کاربردی با تشویق اهالی قلم و سینما ، فراهم آوردن شرایطی برای نوشتن ایده های جدید در فضایی علمی و حرفه ای تر.

شاهین علوی پوستر سومین کنفرانس مطالعات فیلم کوتاه تهران را با ترکیب طرح کتاب و ساعت به عنوان نمادی از حوزه پژوهش و سینما طراحی کرده است.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به این رویداد علمی-سینمایی که در سومین دوره خود با محوریت “فیلم تجربی” برگزار می شود ، 1 سپتامبر 1400 است و این کنفرانس در 15 دسامبر 2014 برگزار می شود.

همچنین فیلمهای تجربی انتزاعی ، فیلمهای نقاشی شده ، فیلمهای بدون دوربین ، انیمیشن تجربی ، مستندهای تجربی ، فیلمهای آزمایشی بایگانی ، ادراک و پدیدارشناسی در فیلمهای کوتاه تجربی ، Futurman و … از جمله موضوعات مورد بحث برای حضور در این کنفرانس است.

سعید پوراسماعیلی ، منشی و دکتر احمد آلستی ، دبیر علمی ، مسئول سومین کنفرانس مطالعات فیلم کوتاه در تهران هستند.

علاقه مندان برای شرکت در سومین کنفرانس مطالعات فیلم کوتاه تهران که به همت معاونت فرهنگی و آموزشی انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری سازمان سینمایی و انجمن فیلم کوتاه ایران برگزار می شود ، می توانند تماس و جزئیات را به آدرس www. iycs.ir.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds