چه زمانی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس تعهدات خود را به شهرداری بندرعباس پرداخت می کند؟ایسنا / هرمزگان یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ای کاش پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس ابتدا به تعهدات خود مبنی بر پرداخت عوارض خود به شهرداری بندرعباس پایبند باشد و سپس مسئولیت های اجتماعی خود را تبلیغ کند.

یعقوب دبیری نژاد ظهر امروز (16 شهریور) در هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، افزود: از نیروهای بومی و ماندگار قدردانی کنید.

وی ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز باید از ظرفیت های خود استفاده کرده و در ایجاد مسئولیت های اجتماعی این مجموعه عظیم نفتی پیگیری کنند.

دبیری نژاد تصریح کرد: بیمارستانی که قرار است این مجتمع نفتی را در بندرعباس بسازد هنوز ساخته نشده است و حتی اگر ساخته شود ، حق کمی از مردم هرمزگان است و از سال 1376 که این بیمارستان با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان ، امروز آنها صحبت می کنند.

وی تصریح کرد: 65 درصد از یک درصد فروش نفت ستاره خلیج فارس باید متعلق به شهرداری بندرعباس بود اما در پیگیری های انجام شده در سال 1378 و طبق صورت های مالی این مجتمع نفتی ، باید 74 میلیارد و 700 میلیون تومان که تا کنون بیش از 64 میلیارد تومان است. پرداخت نکرده اند.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: اگر این مجموعه نفتی ادعای انجام مسئولیت های اجتماعی را دارد ، ابتدا باید در بحث عوارض بدهی خود به شهرداری بندرعباس را ادا کنند و سپس ادعای انجام مسئولیت های اجتماعی را داشته باشند.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds