کارنامه نهایی داوطلبان دکتری امروز منتشر می شودرونوشت نهایی 1400 دکترای نیمه متمرکز Ph.D.

به گزارش ایسنا ، اسامی پذیرفته شدگان نهایی کنکور دکتری تخصصی نیمه متمرکز. دوره 1400 دانشگاه و موسسه آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی از طریق وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور در هفته گذشته در دسترس داوطلبان است.

متقاضیانی که هر دو در یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرفته شده اند و در رتبه های یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده اند ، باید توجه داشته باشند که فقط می توانند در یکی از رشته های پذیرش ثبت نام کنند ، به عبارت دیگر ، آنها مجاز به ثبت نام در هر دو مکان پذیرفته نمی شوند ، در غیر این صورت طبق قوانین با آنها رفتار می شود.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است متقاضیانی که اسامی آنها به عنوان پذیرش نهایی هر یک از موسسات آموزشی اعلام شده است موظفند تاریخ ثبت نام (علاوه بر مدارک ذکر شده در این اطلاعیه) را به پورتال اطلاعات دانشگاه یا موسسه اطلاع دهند. به محل پذیرش خود مراجعه کنید.

بر اساس گزارش سازمان سنجش ، 9850 داوطلب شامل 4207 داوطلب زن و 5643 داوطلب مرد در مقطع دکتری نیمه متمرکز پذیرفته خواهند شد. آزمون ورودی در 1400 دانشگاه و م institutionsسسه آموزشی زیر نظر وزارت علوم. و بقیه ظرفیت به دانشگاه آزاد اختصاص می یابد.

رونوشت نهایی نتایج آزمون دکتری 1400 امروز شنبه 29 مرداد بر روی وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. پذیرفته شدگان نهایی این آزمون ، در خصوص نحوه ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام ، باید به اطلاعیه ای که در سایت سازمان سنجش وجود دارد ، مراجعه کنند که همزمان با اعلام نتایج نهایی درج شده است.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds