کدام خودروها بیشترین تردد را در جاده های اصفهان داشته اند؟ایسنا / اصفهان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به آمار تردد وسایل نقلیه در جاده های استان از مجموع 146 شمارش تردد ، گفت: در این مدت خودروهای دارای گواهینامه تهران در بین همه استانها تحت محدودیت کرونا ، بیشترین سفرها به اصفهان بوده است.

محمدعلی صلواتی در گفت وگو با ایسنا ، با اشاره به تردد در جاده های استان در چند روز اخیر تعطیلات و محدودیت ها ، اظهار کرد: کل تردد جاده های استان اصفهان از 24 تا 29 مرداد 4 میلیون و 644 نفر است. هزار و 498 وسیله نقلیه در مقایسه با مدت مشابه هفته گذشته ، میزان تردد 30 درصد کاهش یافته است.

وی افزود: کل تردد خودروها طی روز گذشته (جمعه – 19 مرداد) 573 هزار و 20 خودرو بوده که 46 درصد بیشتر از آمار تردد روز قبل (پنجشنبه – 28 مرداد) بوده است.

وی ادامه داد: میزان خودروهای ورودی در جاده های استان در طول روز 38 هزار و 634 دستگاه خودرو بود که نسبت به روز پنجشنبه 88 درصد خودروهای ورودی با پلاک غیر بومی به استان افزایش یافته است ، دلیل اصلی آن بازگشت است. به پایگاههای داخل استان

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان نیز افزود: میزان تردد خروجی در جاده های استان دیروز 35 هزار و 391 مورد بوده که نسبت به روز پنجشنبه 82 درصد حرکت خودروها از استان را افزایش داده است.

وی با اشاره به بیشترین تردد خودروهای غیر بومی در جاده های استان اصفهان گفت: در این مدت در بین خودروهای پلاک غیر بومی ، خودروهای دارای پلاک تهران ، فارس ، چهارمحال و بختیاری ، خوزستان ، یزد ، خراسان رضوی ، کرمان و قم به ترتیب ». آنها در جاده های استان اصفهان داشتند.

صلواتی همچنین یادآور شد: 64.9 درصد تردد در جاده های استان اصفهان درون استان بوده و مربوط به پلاک های اصفهان بوده است.
انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds