«گوش ماهی ناشنوا» در بازار کتاب عرضه شدایسنا / ایلام انتشارات نیشتمان جدیدترین مجموعه نثر یاسر بابایی ، شاعر و نویسنده ایلامی را با عنوان “گوشه کر” در 141 صفحه و قیمت 22000 تومان منتشر کرده است.

این کتاب که دوازدهمین اثر اوست ، شامل مجموعه ای از 30 قطعه دعا با نثر معاصر و بخشی با عنوان “آیات” است که با الهام از و استفاده از برخی از آیات 11 سوره قرآن کریم ، در قالب نثر ادبی در سالهای اخیر توسعه حسینی در یک جلد منتشر و به کتابفروشی ها ارسال شده است.

بسیاری از قسمتهای این کتاب بر اساس آیات و دعاهای ائمه اطهار (ع) دردهایی است که گاه شخصی ، گاهی اجتماعی و حتی سیاسی است. در آیات نیز وفاداری کامل به اصل آیات رعایت شده و مطابق برخی آیات ، گسترش یافته و تونلی تا به امروز حفر شده است.

یاسر بابایی ، متولد 1357 در ایلام ، دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی است. همراه زخم (خاطرات سردار رشید اسلام عبدالرضا اسماعیلی ، فرمانده گردان اول استان ایلام) ، دشت گل (نمایش رادیویی) ، شمع در چند شب پروانه (شعر منتخب دانش آموزان کشور در قسمت مثنوی) ، شکار شیر (خاطرات سردار رشید اسلام شهید مرتضی سادمیری (روایت همسر ، خانواده ، دوستان و همرزمانش) ، قاف نشین (تاریخ شفاهی دفاع مقدس به روایت حسین قادری) ، مهر مهران (رمان نوجوان) و نمک جبهه (شوخی های رزمندگان و شهدای ایلام در دفاع مقدس) توسط وی منتشر شده است.

در چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام در سال 1378 ، کتاب «قافونشین» در نوع تاریخ شفاهی دفاع مقدس به عنوان اثر تقدیر در بخش مستند انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

انتهای پیام

سایت خبری دانش آموزان ایران
دانش آموزان ایران
https://iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
www.iranstuds.ir/blog/search-engine-optimization/
https://iranstuds.ir
www.iranstuds.ir
iranstuds.ir
iranstuds